Ředitel závodu: Miroslav Orálek - Zkušený ředitel mnoha bezproblémových závodů. Šéfoval například Mistrovství ČR na krátké trati 2011 v Nesměři, Mistrovství ČR ve sprintu 2005, dvojzávodu ŽB Morava 2008 či dvojdenní Jarní ceně Vysočiny 2003. Rozhodčí s licencí R3.  

Hlavní rozhodčí: Tomáš Matras - Hlavní organizátor tradičních úspěšných prázdninových závodů (Botas) Vysočina cup. V pozici hlavního rozhodčího figuroval v celé řadě hlavních závodů ČSOS. Předseda oblasti Vysočina. Rozhodčí s licencí R1.  

Stavitelé tratí:

a) klasická trať: Martin Klusáček - Stavitel semifinále Mistrovství ČR na krátké trati 2011, oblastního mistrovství Vysočiny na krátké trati (H21C) v roce 2006, úspěšného oblastního dvojzávodu v roce 20007 (H21C) nebo amerických štafet (jeden okruh H21).  Rozhodčí s licencí R2. 

b) krátká trať: Roman Věžník - Stavitel finále Mistrovství ČR na krátké trati 2011, krátké trati na ŽB Morava 2008 (trať H21B) či Mistrovství ČR ve sprintu 2005, (trať HE). Na dalších závodech se podílel jako hlavní rozhodčí nebo velel IT centrům. Rozhodčí s licencí R1.                           

Hlavní kartograf:  Martin Kratochvíl - Zkušenost, preciznost, spolehlivost, kvalita, výborná znalost vysočinských terénů, používání moderních technologií a zahraniční zkušenosti – to jsou devizy tohoto mapaře.

 

Organizační výbor

Organizační výbor bude pracovat v téměř totožném složení jako při úspěšném M ČR na krátké trati 2011 či M ČR ve sprintu 2005. 

 

 Miroslav  Orálek    ředitel závodu
 Martin Klusáček

 stavba klasické trati

marketing

zajištění sponzorů

logistika

 Roman Věžník

 stavba krátké trati

správce www stránek

média

 Petr Hobza technické zajištění  
   Martin Fiala vedoucí IT centra 
   Marek Prášil

tester tratí

ubytování

 


Sponzoři závodů